DUDU ZVAN 'PET MINUTA': / Eduardo opet zabio čim je ušao u igru

Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva postigao je pogodak u remiju svoga Šahtara kod Vorskle (2:2) u 4. kolu ukrajinskog prvenstva.

10.8.2015.
8:26
Pixsell, Sanjin Strukić

Eduardo je pogodio u 65. minuti za vodstvo od 2:1 i to samo pet minuta nakon što je ušao u igru. Zanimljivo, ista se stvar dogodila i u u prošlom kolu kada je 32-godišnji napadač zabio samo pet minuta poslije ulaska u igru, te time potvrdio pobjedu Šahtara protiv Goverle (2:0). Eduardu je ovo treći ovosezonski prvenstveni pogodak, čime na ljestvici strijelaca dijeli drugo mjesto i to s još jednim hrvatskim napadačem - Nikolom Kalinićem.

BRAVO DUDU: /

Pogledajte fantastičan Eduardov gol u pobjedi Šahtara

Upravo je Kalinićev Dnjipro u derbiju kola kod kuće poražen od kijevskog Dinama s 2:1. Domagoj Vida je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je Kalinić ušao u igru u 78. minuti. Nakon četiri kola vodi Dinamo s maksimalnih 12 bodova, a Šahtar je drugi s deset.