DERBI SUSJEDA / Drama u Koprivnici: Gosti se golom u zadnjim sekundama izjednačili s Osijekom na trećem mjestu HNL-a

Nogometaši Slavena Belupa i Varaždina u prvoj su utakmici 28. kola HNL-a igrali 1-1 (1-0).

7.4.2023.
18:04

Slaven Belupo je poveo u 12. minuti. Hlevnjak je uputio oštar prizemni udarac sa 20-ak metara, a vratar gostiju Zelenika uspio je odbiti njegov pokušaj, ali na odbijanac je najbrže reagirao Crnac i zatresao mrežu.

TO SE NE ZABORAVLJA /

Kustić jasan: 'Obveza svih nas je da radimo na tome da se ono što se dogodilo 2008. godine više nikad ne ponovi'

Vodstvo Koprivničanaca kojim bi skočili na treće mjesto vrijedilo je sve do posljednje, šeste minute sudačke nadoknade, a onda su Varaždinci uz veliku dozu sreće iz gužve poravnali. Banovec je skakao na jedan od brojnih ubačaja u kazneni prostor domaćih, no promašio je loptu koja je potom pala na pet metara od vrata gdje je natrčao Domjanić i svladao nemoćnog Čovića.

Varaždin je tako ostao četvrti na ljestvici sa 38 bodova, koliko ima i treći Osijek koji u nedjelju gostuje kod Gorice, dok je Slaven Belupo peti sa 37 bodova.

Na čelu je Dinamo sa 60 bodova, drugi Hajduk ima 53.