DOTAK'O SAM DNO ŽIVOTA / Kada misliš da ne može gore: Poznati lanac restorana brutalno sprda zvijezdu od 100 milijuna eura

3.1.2023.
10:29

U prvom susretu 19. kola engleske Premier lige nogometaši Brentforda su upisali veliku pobjedu, na domaćem terenu su s 3-1 svladali Liverpool.

NEVJEROJATNO /

U Srbiji baš ne mogu bez provokacija: U kvizu natjecatelj ispalio skandaloznu izjavu o Dominiku Livakoviću

Nakon prvih 45 minuta Brentford je već imao lijepu zalihu od dva gola prednosti. U 19. minuti, nakon kornera, lopta je pogodila Francuza Konatea i odbila se u mrežu. Na 2-0 je povećao Wissa u 42. minuti. Šansa se za Liverpool pojavila početkom drugog poluvremena, u 50. minuti je na 1-2 smanjio Oxlade-Chamberlain, ali bilo je to sve konkretno što je Liverpool uspio napraviti. U 84. minuti dvoboj je prelomljen, za 3-1 je zabio Mbeumo.

Bila je to još jedna očajna predstava Redsa, a na udaru se nakon utakmice ponovno našao njihov napadač Darwin Nunez.

Urugvajac je kod 0:0 imao sjajnu priliku za gol, ali u posljednji trenutak njegov udarac blokirao je branič domaćina.

Da večer za napadača od 100 milijuna eura bude gora, brutalno mu je nakon utakmice spustio lanac pizzerija Domino's.

Oni su objavili fotografiju Nuneza uz poruku:

"Žao nam je ako smo propustili bilo koju narudžbu, ovaj tip je tek počeo."

Njihovi pratitelji oduševljeno su prihvatili zafrkanciju na račun napadača Liverpoola.

"Ovo je razlog zašto je Domino's najbolji", napisao je jedan, dok je drugi dodao: