DOKAPETAN HAJDUKA 51. MINUTU U DERBIJU IGRAO S NAPUKNUTOM KOSTI: / Klub otkrio što se događalo u Gorici

Jurić dobio udarac u ruku u 5. minuti utakmice, a tada mu je napuknula kost

4.10.2020.
8:00
Goran Stanzl/PIXSELL

Jedan od najboljih i najzahvalnijih nogometaša Hajduka, dokapetan momčadi i defenzivni vezni Stanko Jurić, jučer je tijekom gostovanja svoje momčadi u Gorici gdje su Splićani u nevjerojatnoj utakmici vodili 1:0 pa na kraju izgubili 2:1, zadobio ozljedu.

'NAKON TOGA SMO IMALI SERIJU KARDINALNIH POGREŠAKA': /

Vukas rekao kada je sve pošlo po krivu protiv Gorice

Jurić dobio udarac u ruku u 5. minuti

Službena stranica kluba javila je kako je Jurić dobio udarac u ruku u 5. minuti utakmice, a tada mu je napuknula kost. S tom ozljedom igrao je do 56. minute kada je umjesto njega ušao Nejašmić.

Također, navodi se kako će Jurić zbog napuknuća ruke sigurno propustiti dvije sljedeće utakmice, protiv Graničara u Kupu i Šibenika u prvenstvu.

U derbiju 7. kola Prve HNL Gorica je kao domaćin svladala Hajduk s 2:1 (0:1). Hajduk je poveo iz kaznenog udarca kojega je iskoristio kapetan momčadi Mijo Caktaš (44-11m), Gorica je poravnala također iz kaznenog udarca kojega je izveo Lovrić (62-11m), da bi pobjedu domaćima osigurao Hamad (76).