PREOKRET U DOBOJU / Dinamovac zabio dva gola u pobjedi Zrinjskog, među strijelce se upisao i bivši igrač Hajduka

Zrinjski je već ranije potvrdio naslov, no s pobjedama ne staju

12.5.2023.
19:53
Denis Kapetanovic/Pixsell

Zrinjski je već ranije potvrdio novi naslov u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, pa će ostatak prvenstva biti odrađivanje, dok je glavni fokus na finalu Kupa protiv Veleža 17. svibnja.

HIT TRENER ZA NET.HR /

'U Mostaru nisam osjetio podjelu na Hrvate i muslimane, ali jesam na Zrinjski i Velež, a jedna stvar u gradu mi se posebno sviđa'

U 31. kolu momčad koju vodi Krunoslav Rendulić gostovala je u Doboju kod Slobode te slavila 3-1.

Poveli su domaćini golom Bastića već u 2. minuti. Odgovorio je Zrinjski u 10. minuti preko Marija Ćužea, dinamovca na posudbi u Mostaru.

Plemići su do preokreta stigli u 35. minuti kada je zabio Tomislav Kiš, bivši napadač Hajduka.

Konačnih 3-1 drugim golom na utakmici u 78. minuti postavlja Ćuže.

Zrinjski ima 75 bodova, 20 više od prvog pratitelja Borca, dok je Sloboda osma s 34 boda.