Zagrijavanje za sezonu / Dinamo uspješno prošao i drugi predsezonski test: Slovenski klub poražen s 3-0

Dinamo u petak igra protiv Spartaka iz Trnave, a prijenos utakmice biti će na YouTube kanalu Dinama.

28.6.2022.
22:40
Pixsell

Momčad Dinama u utorak navečer odigrala je drugu pripremnu utakmicu za nadolazeću sezonu. Protivnik je bio slovenski klub Nafta 1903, a Modri su bili uspješni s rezultatom od uvjerljivih 3-0.

Pogotke su zabili Komnen Andrić u 41. minuti, dok su u drugom poluvremenu strijelci bili Robert Ljubičić i Mahir Emreli. Dinamo u novoj sezoni brani titulu hrvatskog prvaka, a zagrebački klub doveo je tri velika pojačanja.

Različite postave

Trener Ante Čačić koristio je dvije postave, svaku za jedno poluvrijeme. Prvijenac za Dinamo zabio je Ljubičić, koji je došao iz Rapida za 2.5 milijuna eura.