Dinamo slavio u Brodu, zabio Olić

U prijateljskoj nogometnoj utakmici u Slavonskom Brodu, Dinamo je pobijedio Marsoniju s 3:1. Strijelci za hrvatskog prvaka bili su Krstanović dva puta, te Leko, a za domaćina Olić.

13.10.2011.
15:41

Dinamo je nakon slavlja u Opatiji ponovo slavio i u Slavonskom Brodu. Zagrepčani su poveli u 34. minuti kada je Palić uposlio Krstanovića, a ovaj s nekoliko metara pogađa za 1:0. Do odlaska na odmor domaćin je izjednačio pogotkom Olića.

U nastavku Modri odmah rješavaju pitanje pobjednika. Prvo je Leko u 52. minuti zabio lijepim udarcem s 20-ak metara, a dvije minute kasnije Krstanović s 11 metara postavlja konačnih 3:1.

Dinamo je nastupio u sastavu: Lončarić (od 70. Mikulić) - Leko (od 63. Marotti), Tonel (od 46. Barbarić), Cufré (od 46. Puljić), Pokrivač - Calello (od 63. Karamatić), Palić, Tomečak, Morales - Krstanović (od 63. Špehar), Rukavina (od 46. Kramarić)