BIŠĆAN IMA RAZLOGA ZA BRIGU / Dinamo odigrao 'generalku' pred početak sezone i ostao bez pobjede: Igrali svi reprezentativci

Gotovo sat vremena Plavi su igrali u udarnom sastavu, zatim su ušli Bernauer, oporavljenik Šutalo...

7.7.2023.
18:05
Marko Lukunic/PIXSELL

Hrvatski nogometni prvak Dinamo u posljednjoj je prijateljskoj utakmici na pripremama u Sloveniji u Brdu kod Kranja odigrao 1-1 (1-1) s češkim prvakom Spartom iz Praga.

OBEĆALI SURADNJU /

Oglasio se i Dinamo: "Napravljen bitan korak prema ostvarenju jednog od najvažnijih ciljeva kluba"

Sparta je povela već u 2. minuti golom Jakuba Pešeka, a na konačnih 1-1 izjednačio je Bruno Petković u 14. minuti iz kaznenog udarca kojega je izborio Marko Bulat.

Dinamo će prvu službenu utakmicu u novoj sezoni odigrati već za osam dana kada će u Maksimiru ugostiti splitski Hajduk u Superkupu, da bi 21. srpnja još jednom ugostio Hajduk u 1. kolu HNL-a.

Plavi se tako bez pobjede u posljednjoj utakmici vraćaju u Zagreb, a Sparta im se nameće kao potencijalan protivnik u 3. pretkolu Lige prvaka.