DINAMO RAZBIO I TRIGLAV: / Hrvatski prvak nastavlja trpati protivničke mreže na pripremama u Sloveniji

U srijedu su modri bili bolji od slovenskog prvoligaša Triglava i slavili uvjerljivih 4-0

4.7.2018.
20:15
Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatski prvak zagrebački Dinamo nastavlja pripreme za novu sezonu. U srijedu su modri bili bolji od slovenskog prvoligaša Triglava i slavili uvjerljivih 4-0. Strijelci za Dinamo u prvom poluvremenu bili Šitum i Fiolić, dok su se u drugom poluvremenu na listu strijelaca upisali Olmo i Budimir. Posebno su lijepe, euro pogotke rekli bi smo, dali Fiolić i Olmo.

Trener Nenad Bjelica protiv Triglava je krenuo u sastavu: Šemper na golu, stoperi Lešković i Perić, na bokovima Stojanović i Lecjaks. Zadnji vezni Gojak, a ispred njega Šitum, Fiolić, Olmo i Oršić. U napadu je bio Budimir, javlja službena web stranica GNK Dinama.

Vrijedi spomenuti kako je ova uvjerljiva pobjeda došla dan nakon što su Zagrepčani Austriji Klagenfurt utrpali šest komada za slavlje 6-1. Dinamovci će odradit treninge u četvrtak i petak, a u subotu je na rasporedu posljednja utakmica pripremnog dijela u Sloveniji. Protivnik Dinamu je poljski klub Cracovia. Povratak u Zagreb na rasporedu je također u subotu.