ODLIČNE VIJESTI / Dinamo nakon prvog kola na vrhu skupine Lige prvaka: Remi Salzburga i Milana

Hrvatski prvak Dinamo u sljedećem kolu gostuje kod Milana

6.9.2022.
23:35
Grafika RTL.hr - profimedia.hr - Slavko Midzor/PIXSELL

Nogometaši Salzburga i Milana odigrali su 1-1 u skupini E Lige prvaka, gdje je ranije tijekom utorka Dinamo ostvario veliku pobjedu u Zagrebu protiv Chelseaja od 1-0. Oba su pogotka postignuta u prvom poluvremenu. Austrijski prvak je poveo golom Okafora u 28. minuti, dok je pet minuta prije odmora izjednačio Saelemaekers.

Čeferin, Jandroković i brojna poznata lica /

Zvone Boban se vratio na Maksimir: Provjerite u čijem društvu legenda gleda utakmicu

U nastavku utakmice se igralo otvoreno i ravnopravno. Oba su sastava imala dovoljan broj odličnih prilika za nove golove, no ostalo je 1-1 iz prvog dijela. Zbog ozljede Luke Sučića nije bio u momčadi RB Salzburga, kao ni Ante Rebića u gostujućim redovima. Roko Šimić je kroz cijelu utakmicu ostao na klupi za pričuve austrijskog sastava. Hrvatski prvak Dinamo u sljedećem kolu gostuje kod Milana, 14. rujna.