Kiks na startu! Dinamo izgubio od drugoligaša!

Doduše, taj drugoligaš dolazi iz Bundeslige i radi se o uglednom 1860 München. Klub za koji igra bivši hajdukovac Marin Tomasov slavio je s 1:0 golom Moritza Volza sredinom drugog poluvremena.

15.1.2013.
16:25

Kao što i obično biva na pripremnim utakmica, Dinamov je trener Kruno Jurčić promijenio cijelu početnu postavu na poluvremenu, tako da je dao priliku svima za dokazivanje. Iako nisu zabili gol, teško da će nula protiv 'zehcigera' ikoga zabrinuti u Maksimiru, ovo je hrvatskom prvaku prva u nizu pripremnih utakmica.

Kako piše Jutarnji list, Modri su u Antalyji dvije odlične prigode, ali su ih zapucali Čop i Ibanez, a Sammir je iz kornera u 79. minuti pogodio gredu.

Nakon što je otpao pripremni ogled s Elazigsporom, dinamovcima će uz svakodnevne treninge na meniju u Turskoj biti i još tri utakmice, dvije protiv ukrajinskih klubova -Volyn (21.1.), Metalurg (23.1.), te južnokorejski Pohang (24.1.). Povratak u Zagreb je 25. siječnja.