PRIJATELJSKA UTAKMICA / Dinamo jedva izbjegao poraz protiv Celja u posljednjoj pripremnoj utakmici

Prvi nastup u nastavku prvenstva Modri će imati 21. siječnja, kad će na Maksimiru ugostiti Goricu

12.1.2023.
17:31
Luka Stanzl/PIXSELL

Aktualni hrvatski prvak i vodeća momčad HNL-a, zagrebački Dinamo, odigrao je u četvrtak 1-1 protiv slovenskog prvoligaša Celja u pripremnoj utakmici na gradskom stadionu u Rovinju.

SLAB UČINAK /

Stigao uz veliku pompu, a odlazi na mala vrata: 'Novi Olmo' iz Dinama odlazi bez odštete

Utakmica se sastojala od četiri polusatna dijela, a prva je do pogotka stigla trećeplasirana momčad slovenskog prvenstva, kad je u 53. minuti 28-godišnji napadač Gregor Bajde u kontranapadu izašao sam pred Ivana Nevistića i svladao Dinamovog vratara.

Dinamo je do izjednačenja došao u 113. minuti. Poslije kombinacije s Brunom Petkovićem, Luka Ivanušec je s ruba kaznenog prostora pogodio donji desni kut gola Celjana.

Imao je Dinamo još nekoliko izglednih prilika, a dvaput su izabranici Ante Čačića pogađali i okvir gola, oba puta udarcima glavom - Mahir Emreli je pogodio vratnicu, a Jakov Gurlica gredu.

Ovom utakmicom Dinamo je završio pripreme u Rovinju. Prvi nastup u nastavku prvenstva Modri će imati 21. siječnja, kad će na Maksimiru ugostiti Goricu.