Dinamo je na ljestvici Lige prvaka ispred Bayerna

Izgleda nevjerojatno, ali je istina

23.10.2024.
22:53
Marko Lukunic/PIXSELL

Nogometaši Dinama ostvarili su premijernu pobjedu ove sezone u Ligi prvaka, u gostima su svladali austrijskog doprvaka Salzburg s 2-0 (0-0) u susretu trećeg kola.

DALEKO OD KLUPE /

Nenad Bjelica se ukazao u Salzburgu, provjerite s kim gleda utakmicu

Prvi pogodak na susretu postigao je Sandro Kulenović u 49. minuti, dok je Dinamo ključni korak prema slavlju napravio u 84. minuti. Tada je Bruno Petković zabio za 2-0 čime je hrvatski prvak nakon poraza 2-9 od Bayerna i 2-2 s Monacom osvojio prvu pobjedu u elitnom natjecanju. Dinamo ima četiri boda i nalazi se u sredini ljestvice.

Točnije Dinamo se nakon 3 odigrana kola nalazi na 22. mjestu ljestvice, a, zanimljivo, odmah iza njega, na 23. poziciji, je Bayern koji je u ovom kolu teško poražen od na gostovanju kod Barcelone.

U četvrtom kolu Dinamo će gostovati u Bratislavi kod Slovana. Taj je ogled na programu 5. studenoga s početkom u 18.45 sati.

POGLEDAJTE VIDEO: Ajme, što nas čeka večeras: Donna se javila iz Salzburga uoči ključne utakmice Dinama