Ovo je bio loš dan za Dinamo i Hajduk

Dinamo i Hajduk su izgubili na završetku priprema u Turskoj.

24.1.2013.
17:54

Dinamo je poveo golom Krstanovića već u 16. minuti, ali u nastavku su suparnici okrenuli rezultat. Moo Yeol i Chan Ho ugurali su loptu u Kelavinu mrežu. Tako je Dinamo s omjerom od tri pobjede i dva poraza završio pripreme u Antalyji.

"Dok smo mogli bilo je dobro. Poslije smo drastično pali i to se vidjelo, ali nisam htio mijenjati jer sam htio vidjeti kako će se igrači ponašati u takvoj situaciji", poručio je Dinamov trener Krunoslav Jurčić za klupsku stranicu. On se s momčadi u petak ujutro vraća u Zagreb. Tamo će ga čekati novo pojačanje iz Wolfsburga - Ferhan Hasani.

Nisu se iskazali niti Bijeli. Oni su također na kraju priprema u Turskoj i pred polazak kući su uvjerljivo izgubili od austrijskog WAC-a (3:1). Na poluvremenu je 6. plasirana momčad tamošnje Bundeslige vodila s 3:0 protiv Hajduka, dok je konačni rezultat postavio Kouassi.