PROPUŠTENA PRILIKA / Dinamo držao Manchester United 'u šaci' pa ipak ostao bez finala u utakmici s devet golova

Dinamo će tako u nedjelju igrati za treće mjesto protiv Flamenga

5.8.2023.
20:10
Matija Habljak/PIXSELL

Dinamo ipak neće igrati u finalu jubilarnog 20. izdanja međunarodnog Memorijalnog juniorskog turnira Mladen Ramljak.

U KNINU /

Pogledajte kako je obljetnica Oluje ujedinila dvije navijačke skupine i njihov zajednički mimohod gradom

U KNINU /

U spektakularnoj utakmici Plavi su izgubili od Manchester Uniteda 5-4, iako su 20-ak minuta imali dva gola prednosti (4-2).

Dinamo je poveo već u 4. minuti golom Čaića, da bi Musa i Williasm u 14. i 16. minuti donijeli preokret Vragovima. Koščević u 32., Vrbančić u 49., pa Majić u 54. odvode Dinamo na 4-2.

Musa je u 57. smanjio na 4-3. Biancheri je pet minuta kasnije pogodio za 4-4, a pobjedu im golom u 64. minuti donosi Scanlon.

Dinamo će tako u nedjelju igrati za treće mjesto protiv Flamenga, dok je Manchester United u finalu igrati protiv Feyenoorda.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.