DI MARIA ZABIO ZA PREOKRET I PRVI TROFEJ PSG-A U NOVOJ SEZONI: / Genijalni Argentinac majstorijom u rašlje riješio Superkup

PSG se tako osvetio Rennesu za senzacionalni poraz u finalu Kupa prošle sezone

3.8.2019.
15:47

Nogometaši PSG-a osvojili su francuski Superkup nakon što su u kineskom Shenzhenu slavili 2-1 protiv Rennesa te su im se tako osvetili za šokantan poraz u finalu Kupa.

Nije sve počelo bajno za momčad ThomasaTuchela. Već u 13. minuti Hunou je matirao Areolu (VIDEO). Iako je utakmica od samog početka bila jednosmjeran i unatoč 12 šuteva Parižana u prvom poluvremenu, do izjednačenja se čekalo sve do 57. minute kada je poslije odlične akcije zabio Mbappe (VIDEO).

Bez Neymara

Do preokreta je došlo pak u 73. minuti kada s u kazao AngeldiMaria(VIDEO). Sjajni Argentinac fenomenalnim je udarcem iz slobodnog udarca dao prekrasan pogodak za konačan rezultat i prvi trofej PSG-a u novoj sezoni.

Brazilac Neymar nije bio u sastavu jer štrajkom želi prisiliti vlasnike kluba da ga prodaju natrag u Barcelonu.