DI MARIA POTEZOM RAZBIJESNIO ČITAV OLD TRAFFORD: / Nazdravio je s domaćim navijačima i - eksplodirao!

Di Maria 'nazdravio' s navijačima Uniteda

12.2.2019.
23:44
Screenshot: Twitter

Zanimljiva situacija viđena je u drugom poluvremenu prvog susreta osmine finala Lige prvaka između Man Uniteda i PSG-a u utorak na Old Traffordu. Angel Di Maria, argentinski krilni napadač, je u 55. minuti izvodio korner. Na njega je jedan očajni navijač Uniteda bacio staklenu bocu piva. Di Maria je sjajno reagirao - uzeo ju je, potegao i "nazdravio" s navijačima što je ove jako razbjesnilo...

ANGEL DI MARIA JE TRPIO UŽASNE BOLOVE: /

Pogledajte trenutak u kojem ga je Ashley Young zakucao na ogradu!

"Od*ebi", vikali su navijači Uniteda s tribina.

Nakon vodećeg gola PSG-a, Angel Di Maria uzvratio je domaćim pristalicama ispred njihove tribine poručivši im, u trenutku slavlja, na isti način:

"Odj*bite, od*ebite".

Angel di Maria je u ljeto 2014. godine prešao iz Real Madrida u Manchester United za rekordnih 75 milijuna eura. No, na kraju sezone 2014./2015., pognute glave napustio je "kazalište snova". Stručnjaci i novinari Di Mariju su proglasili najgorim pojačanjem sezone. Bila je to sezona puna frustracija za Argentinca i ovo koškanje s navijačima Crvenih vragova usko je povezano s tim. Očito je frustraciju u tom trenutku izbacio iz sebe.

Nogometaši Paris Saint-Germaina ostvarili su veliku pobjedu na Old Traffordu, gdje su sa 2-0 (0-0) nadigrali Manchester United u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Strijelci za pobjedu PSG-a bili su Kimpembe (53) i Mbappe (60).