KAPETANSKI POTEZ / Detalj koji se nije vidio u prijenosu: Petković je suigrače poveo pred Boyse pa je imao jedan zahtjev za njih

Nakon utakmice igrači Dinama već po običaju otišli su pod sjevernu tribinu pozdraviti Bad Blue Boyse.

25.8.2023.
14:24
Marko Lukunic/PIXSELL

U svom debiju na klupi Dinama Sergej Jakirović ostvario je prvu pobjedu, a hrvatski prvak je protiv praške Sparte slavio s 3-1 (1-1) i tako si priskrbio dva gola prednosti za uzvratnu utakmicu doigravanja za plasman u grupnu fazu Europske lige.

LIJEČNIČKI PA POTPIS UGOVORA /

Ivanušec sletio u Rotterdam, dočekali ga trener i navijači: Poznati svi detalji transfera u Feyenoord

Gosti su poveli u 39. minuti golom kapetana Ladislava Krejčija iz kaznenog udarca. U 44. minuti izjednačio je Dario Špikić na asistenciju Brune Petkovića. Pobjedu Dinamu donijeli su Dino Perić golom u 59. minuti i Luka Ivanušec koji je pogodio mrežu za konačnih 3-1 u 61. minuti.

Kao kapetan momčad je predvodio Bruno Petković.

U jednom trenutku Petković od najvatrenijih navijača zatražio 'jednu pjesmu za Dominika Livakovića', nakon čega je sa sjevera zagrmilo:

"I na strani i kod kuće Livi brani nemoguće! Livi majstore."