HRVATSKI KUP / Desetkovani Dinamo demolirao petoligaša. Sve su riješili u prvih 20 minuta, a zaboravljeni Modri je briljirao

27.9.2022.
17:45
Dubravka Petric/PIXSELL

Nogometaši Dinama plasirali su se u osminu finala hrvatskog Kupa pobijedivši petoligaša NK Borince s 4:0 u gostima. Trener Dinama, Ante Čačić, u ovoj je utakmici, zbog reprezentacijske stanke, imao velikih problema sa slaganjem sastava.

Na raspolaganju je imao tek nekolicinu igrača na koje inače može računati, ali čak i s rezervnom postavom i već pomalo zaboravljenim igračima, Modri su se s "pola gasa" prošetali do pobjede.

Utakmica je praktički bila gotova u prvih 20 minuta, jer prvo je u 12. minuti poentirao Luka Ivanušec, a onda je samo tri minute kasnije zabio Josip Drmić, da bi isti igrač u 20. minuti zabio treći gol. Na konačnih 4:0 podigao je Petar Bočkaj u 76. minuti.

Spomenimo kako je tri asistencije na ovoj utakmici upisao Danijel Štefulj, lijevi bek Dinama koji je već odavno otpisan.