OTVORENO 20. KOLO / Derbi sjevera pripao gostima: S igračem manje u završnici zabili iz penala i uzeli tri boda

Slaven Belupo je sedmi s 23 boda, a Varadžin mjesto s 21 bodom

26.1.2024.
19:03

Derbijem sjevera između Varaždina i Slaven Belupa otvoreno je 20. kolo HNL-a, a slavili su gosti iz Koprivnice rezultatom 2-1.

MOMENTUM KOJI MIJENJA SVE /

Nikola Jurčević nam tvrdi: 'Najpametnije bi za Dinamo bilo da Zvonimiru Bobanu odmah ponudi funkciju u klubu'

Farmaceuti su poveli u 21. minuti golom Nongoha, da bi domaćin izjednačio u posljednjim sekundama golom Postonjskog iz penala.

Gosti su u 71. minuti ostali s igračem manje kada je drugi žuti karton dobio Agbekpornu.

Iako s igračem manje, gosti su u 87. minuti zabili iz penala preko Mioča i uzeli tri boda u Varaždinu.

Slaven Belupo je sedmi s 23 boda, a Varadžin mjesto s 21 bodom.

Napete i atraktivne utakmice Europskog prvenstva gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.