Delegat otkrio čime je igrač Istre pogođen u glavu u slavlju na Poljudu

3.9.2023.
12:49
Ivana Ivanovic/PIXSELL

U sedmom kolu HNL-a zaustavljen je pobjednički niz Hajduka, Istra 1961 je pogotkom u 101. minuti pobijedila splitsku momčad s 1-0 (0-0).

KAOS U SPLITU /

U slavlju Puljana na Poljudu jedan igrač pogođen u glavu pa završio na šivanju

Prije ovog susreta Hajduk je imao pet pobjeda u nizu. Bio je ovo prvi poraz Bijelih nakon 16. travnja kada je Splićane pobijedila Rijeka. Istra je 1961 u Split došla bez ovosezonske pobjede. Imala je četiri remija i dva poraza. No, oba su niza ove subote prekinuta.

Jedini pogodak postigao je Mateo Lisica u 101. minuti kada je lijepim golom okrunio kontranapad svoje momčadi.

U slavlju Puljana sa zapadne tribine Poljuda u glavu pogođen pričuvni igrač Istre Eric Bjorkander. Morao je 27-godišnji na šivanje zadobivene rane, a delegat je ustvrdio čime je pogođen.

"Prilikom slavlja gostujuće momčadi sa zapadne tribine je prema klupi gostiju bačena staklena bočica, koja je pogodila igrača gostiju s brojem 5 Björkander Nils Eric Rolanda te mu napravila posjekotinu na glavi", otkrio je delegat u izvješću čime je pogođen švedski nogometaš.

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.