dobro se snašao / Debi iz snova: Perica zabio nakon samo 14 minuta igre u novom klubu

2.2.2019.
17:21
EXPA/PIXSELL

Mladom hrvatskom napadaču i članu Udinesea Stipi Perici u dobrom će sjećanju ostati debi u Turskoj, gdje će provesti proljetni dio sezone na posudbi nakon što je ondje preselio iz talijanskog Frosinonea.

Samo 14 minuta u dresu novog kluba bilo je dovoljno Perici da se upiše u strijelce. Njegova Kasimpaša ove je subote ugostila Sivasspor, a Perica je postigao jedini pogodak za domaćine.

Gosti su poveli već u 6. minuti, no Perica se u 14. sjajno snašao u šesnaestercu protivnika i glavom pospremio u mrežu loptu Egipćanina Trezegueta i tako poravnao na 1:1.

Sivasspor je u nastavku susreta postigao još dva pogotka i na koncu slavio s 3:1.

Kasimpaša se inače nalazi na 7. mjestu ljestivce turske Super Lige, a vodeći je Basaksehir s 41 bodom, s time da još moraju odigrati svoju utakmicu 20. kola. Na drugom mjestu je Galatasaray s 35 bodova iz 20 utakmica.