TEŽAK PORAZ / Debakl samo takav Brozovića i ekipe. Inter se osramotio protiv Udinesea i gurnuo ih na vrh Serie A

18.9.2022.
14:59

Nogometaši Udinesea pobijedili su na domaćem terenu milanski Inter s 3-1 u utakmici sedmog kola talijanske Serie A i došli na vrh ljestvice.

Gosti su poveli već u petoj minuti nakon savršeno izvedenog slobodnog udarca Nicole Barelle. Klub iz Udina je izjednačio nakon autogola Milana Škrinjara u 22. minuti, a slovenski nogometaš Jaka Bijol doveo je domaće u vodstvo u 84. minuti. Konačan rezultat postavio je Tolgaj Arslan u trećoj minuti nadoknade vremena.

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, ali nije odigrao bog zna kako, SofaScore mu je dala ocjenu 6.8.

Udinese zauzima prvo mjesto na tablici Serie A sa 16 bodova, dok je Inter šesti sa četiri boda manje.