DEBAKL ROBERTA PROSINEČKOG: / U sudačkoj nadoknadi doživio je noćnu moru

Robert Prosinečki doživio na gostovanju kod Rizesporta neugodan poraz

9.7.2020.
20:43

Turski nogometni prvoligaš Kayserispor kojeg vodi hrvatski stručnjak Robert Prosinečki, doživio je na gostovanju kod Rizesporta neugodan poraz 2:3 u borbi za prvoligaški spas.

VRAĆA LI SE VELIKI ŽUTI NA MAKSIMIR? /

Prosinečki prokomentirao priču koja je odjeknula Hrvatskom i regijom

Kayserispor sve do sudačke nadoknade vodio sa 2:1

Kayserispor je sve do sudačke nadoknade vodio sa 2:1, a potom, primio dva gola ispustivši važne bodove.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Josea Samua, no gosti su uspjeli izjednačiti u 32. minuti preko Diega Angela. Kayserispor je u 75. minuti ostao s igračem manje, nakon što je isključen Gustavo Campanharo, međutim i s igračem manje su zabili za 2:1, u 87. minuti iz kaznenog udarca je zabio Artem Kravets.

Kada se činilo kako će Prosinečki dohvatiti važna tri boda, Rizespor je u sudačkoj nadoknadi okrenuo rezultat. Denys Harmash je u drugoj minuti nadoknade izjednačio, a samo minutu kasnije Ivanildo Fernandes je zabio za pobjedu.

Prosinečki i njegovi odabranici na 16. mjestu

Dario Melnjak je za Rizespor igrao do 88. minute, dok je Mario Šitum za Kayserispor igrao od 71. minute.

Nakon ovog poraza Prosinečki i njegovi odabranici se nalaze na 16. mjestu koje vode u niži rang natjecanja. Rizespor na 15. poziciji ima bod više, a do kraja prvenstva još su tri kola.

Posljednja dva mjesta drže Konyaspor (30) i Ankaragucu (26).