DE GEA MAJSTORSKI ZAUSTAVIO REBIĆA: / Malo je nedostajalo da Vatreni 'zakucaju' Furiju, tako bi i bilo da na golu nije on

Rebić je imao šansu, De Gea drugačiji plan

15.11.2018.
22:25
Screenshot

UŽIVO, HRVATSKA-ŠPANJOLSKA 2-2: Novi šok na Maksimiru, Ramos kaznio vatrene iz penala, Rebić propustio matirati Furiju

HRVATSKA-ŠPANJOLSKA 3-2: Neviđena ludnica na Maksimiru, Jedvaj u 93. minuti zabio svoj drugi gol za veliko slavlje Vatrenih!

Hrvatska nogometna reprezentacija imala je prednost od 2-1 i veliku, veliku šansu da povede s dva gola prednosti nakon što se u situaciji jedan-na-jedan pred Davidom de Geom našao Ante Rebić.

Trčao je Eintrachtov napadač prema čuvaru mreže Manchester Uniteda, uputio udarac i kad su već svi bili spremni na novi trenutak euforije De Gea je pokazao klasu.