DANSKI MAJSTOR OSTAVIO JE COURTOISA BEZ ŠANSE: / Pogledajte nevjerojatan slobodnjak koji je utišao Bernabeu

Nevjerojatni Schone zabio je pogodak i pokopao Real

5.3.2019.
22:53

Ajax je natrpao mrežu Madriđana i pobijedio 4:1 na Santiago Bernabeu i jednom nogom je već u četvrtfinalu. Asensio u 70. minuti smanjio na 3:1 i vratio nadu Madriđanima, a onda Schone zabija eurogol za visokih 4:1 u korist gostiju.

Dodavanje Reguilona preciznim udarcem u gol pretvorio Asensio. I taj tračak nade trajao je dvije minute - Danac Lasse Schoene je iz slobodnog udarca iskosa s lijeve strane vidio da je Curtois izašao s vrata i preciznim udarcem pogodio same rašlje.

Senzacionalni Ajax

Strijelac za prvi pogodak bio je Hakim Ziyech nakon kontranapada i asistencije Dušana Tadića. Casemiro je zakasnio zatvoriti neugodnog Marokanca i ovaj je matirao Courtoisa. Kod drugog pogotka ponovno je ispao Casemiro, Tadić mu je prodao takozvanu ‘rolicu’ i proigrao Neresa u kaznenom prostoru koji je obišao Courtoisa i utišao Bernabeu.

Bez obzira na ludnicu u prvih 60 minuta utakmice, pogodak Lassea Schonea nešto je o čemu se trenutno priča u nogometnom svijetu.