U SJAJNOJ JE FORMI / Daliću, pratiš li? Igra na deficitarnoj poziciji za Vatrene i ne prestaje trpati: Uveo svoj klub u LP, pa zabio dva pogotka

Čolak je ponovno bio strijelac za svoje Rangerse

27.8.2022.
19:50

Bivši napadač Rijeke i povremeni hrvatski reprezentativac, Antonio-Mirko Čolak, nastavlja s fantastičnom golgeterskom formom. Tijekom tjedna su njegovi Rangersi izborili Ligu prvaka protiv PSV-a, a strijelac pobjedonosnog pogotka bio je upravo Čolak. S trpanjem protivničkih mreža nastavio je i u škotskom prvenstvu.

I ZATO JU SVI VOLE /

Spektakularan dan u Engleskoj: Haaland s tri gola donio preokret, Liverpool utrpao devet komada, Chelsea slavio s igračem manje

Na kultnom Ibroxu danas je gostovao Ross County, koji se nije dobro proveo, a naš napadač postigao je dva pogotka. Rangerse je u vodstvo doveo Lundstram u 24. minuti, da bi 15 minuta kasnije Čolak lijepo zabio iz poluvoleja. Prvi pogodak Čolaka pogledajte OVDJE, a drugi pogledajte OVDJE.

U 58. minuti Čolak je ponovno strijelac, a konačnih 4:0 postavio je Steven Davis u 80. minuti susreta.

Na krilima Hrvata do prvog mjesta

Čolak je u kvalifikacijama za Ligu prvaka postigao tri pogotka u četiri susreta, dok je u škotskom Premiershipu u četiri navrata tresao protivničke mreže u isto toliko utakmica. Dodao je i jednu asistenciju, pa u osam susreta za Rangerse ima sedam pogodaka i jednu asistenciju.

Valja dodati kako je još jedan Vatreni sudjelovao u visokoj pobjedi Rangersa, dakako, riječ je o Borni Barišiću koji je počeo utakmicu u udarnih 11. Rangersi su trenutno prva momčad škotske lige s 13 bodova, ali drugi Celtic ima bod i utakmicu manje…