MAJSTOR / Da je on igrao za Dinamo protiv Hajduka, sve bi bilo drugačije: Pogledajte kakvu je golčinu zabio legendarni kapetan Modrih

Ademi je napustio Dinamo i preselio u kinu u ožujku ove godine

22.7.2023.
16:26
YouTube/Screenshot

Počela je nova sezona HNL-a, a na premijeri prvenstva i u najvećem hrvatskom derbiju nogometaši Hajduka su nakon preokreta u subotu navečer na maksimirskom stadionu svladali Dinamo 2-1 (0-1).

OGLASILA SE /

'Kraljica Torcide' poslala posebnu poruku svom suprugu: 'Ćaća se vratia'

Dinamo je poveo u 35. minuti kada je strijelac bio Bruno Petković. Preokret je uslijedio u nastavku susreta. Marko Livaja je izjednačio u 74. minuti, dok je Rokas Pukštas u 93. zabio za 2-1 i pobjedu Hajduka koji je time uzvratio velikom rivalu na porazu prošlog vikenda kada je Dinamo s 1-0 pobijedio u Superkup dvoboju.

A nedugo nakon derbija, na drugom dijelu svijeta, u Kini, odigrana je utakmica u kojoj je briljirao doinedavni kapetan i ikona Dinama , legendarni Arijan Ademi.

Njegov Beijing Guoan pobijedio je Qingdao Hainiu 2:0, a Ademi je zabio prvi gol u 51. minuti. Pogodak možete pogledati OVDJE s početkom od  1:19:50 minute snimke.

Nastavak je to njegove dobre forme jer je u prethodnoj utakmici, protiv Wuhan Three Townsa, asistirao.

Finalni FNC Armagedon očekuje nas danas, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme od 20.00.