DA IM JE KOVAČ TRENER, LETJELO BI POLA MOMČADI: / Rock legenda otkrila što su igrači Bayerna radili noć prije utakmice

Uzvratne utakmice u Barceloni i Münchenu na rasporedu su 18. ožujka

26.2.2020.
13:07

Nogometaši Bayerna u sinoćnjoj su utakmici s uvjerljivih 3:0 svladali Chelsea na londonskom Stamford Bridgeu i jednom nogom već zakoračili prema četvrtfinalu Lige prvaka.

Robert Lewandowski je bio igrač utakmice, dvaput u ulozi asistenta i strijelac posljednjeg pogotka. Mateo Kovačić je odigrao cijelu utakmicu i bio jedan od najboljih igrača domaće momčadi, iako se i on izgubio u drugom poluvremenu.

Bayern je apsolutno dominirao utakmicom, tako da je iznenađujuća izjava legendarnog pjevača Jona Bon Jovija koji tvrdi da su igrači njemačke momčadi noć prije pili viski i zabavljali se.

"Sjedio sam u baru večer prije utakmice i Bayernovi su igrači bili tamo. Bayernovi su dečki ispijali viski i pivo i dobro se zabavljali, a onda su izašli na teren i uništili su Chelsea. Ovom ću izjavom sve dovesti u nevolju", ispričao je Bon Jovi za talkSport.

LAMPARD NAKON DEBAKLA KOMENTIRA KOVAČIĆA: /

Chelsea u potpunosti demoliran, a trener, neočekivano, odlučio istaknuti Vatrenog

Teško će u uzvratu

Osim što je primio tri gola, Chelsea je za uzvrat ostao i bez Marcosa Alonsa, jer je španjolski lijevi bočni zaradio izravni crveni karton, zbog opasnog starta u 83. minuti.

Uzvratne utakmice u Barceloni i Münchenu na rasporedu su 18. ožujka.

U srijedu će biti odigrane preostale dvije prve utakmice osmine finala Lige prvaka u kojima će Lyon ugostiti Juventus, a Real Madrid biti domaćin Manchester Cityju.