ROĐENI KIKSER / Kontroverzni golman čiju je mrežu napunila reprezentacija Hrvatske, sada je primio gol kakav se rijetko viđa

Crvena Zvezda u finalu Kupa na Marakani lovi treću duplu krunu u nizu, ali posao im je otežao vlastiti vratar, Milan Borjan

25.5.2023.
22:33

Kontroverzni vratar koji se u medije probio najviše zbog svojih riječi, a tek onda vratarskih (ne)sposobnosti, ponovno je u središtu pozornosti. U finalu Kupa primio je gol kakav se rijetko viđa i koji u potpunosti ide njemu na dušu.

PORUKA SAVEZU /

Pogledajte kako je tamnoputi nogometaš Valencije odbio sudjelovati u kampanji protiv rasizma

Milan Borjan puno je pričao uoči Svjetskog prvenstva, Knin nazivao srpskim mjestom, a onda dobio četiri komada u mrežu od naših reprezentativaca. Nekoliko mjeseci ranije, koštao je Crvenu Zvezdu ulaska u Ligu prvaka, nakon što je nevjerojatno kiksao protiv izraelskog Maccabija.

Sada, Borjan bi ponovno mogao uskratiti veliki uspjeh svom klubu, a riječ je o trećoj duploj kruni u nizu. Crvena Zvezda na Marakani igra finale Kupa protiv gradskog suparnika Čukaričkog, a gosti su poveli u 21. minuti utakmice pogotkom izravno iz kornera. Strijelac je bio kapetan momčadi, Marko Docić.

Ovdje pogledajte kiks Borjana.

Trenutno je rezultat 1-1, a do kraja regularnog vremena utakmice ostalo je još otprilike 20 minuta uz sudački dodatak.

FNC 11, borilački spektakl godine iz Arene Zagreb gledajte UŽIVO u nedjelju, 28. svibnja, od 20 sati, ekskluzivno na PLAY Premiumu!