POTEZ ZA NOTEZ / Čudesni Luka Modrić pokazao magiju: Pogledajte ovu 'bezobraznu' fintu, sanjat će ga igrači Osasune još dugo

Najbolji naš nogometaš i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić u subotu je navečer ponovno oduševio navijače Real Madrida koji se ne mogu prestati diviti njegovim potezima i u 38.

KAPA DO PODA /

Španjolci oduševljeni Modrićem: 'Ne može se naučiti biti velik. Zato je Luka igrao', a naš mađioničar poslao je posebnu poruku

Petom uposlio suigrača

U utakmici 22. kola španjolskog prvenstva Real Madrid je gost Osasune, a na poluvrijeme se otišlo s 0:0, ali uz nekoliko poteza koji se vrte po društvenim mrežama. Jedan takav napravio je Grande Luka koji je petom proigrao suigrača i dvojicu igrača Osasune koji su u tom trenutku bila na njemu, propisno školovao...

Luka Modrić prvo se zagradio s loptom između dvojice suparničkih igrača Osasune.

Dvojica bila na njemu

Igrali su se posljednji trenuci prvog poluvremena kad su Modrića okružila dvojica suparničkih igrača, i to nedaleko od ruba terena. U teškoj situaciji Modrić je pronašao rješenje kojim je obojicu izbacio iz igre i pritom uposlio Nacha Fernandeza koji se sjurio s loptom naprijed. Nacho je neometan primio loptu i nastavio Realovu akciju.

Onda je petom majstorski gurnuo loptu Nachu koji se sjurio prema naprijed

OVDJE pogledajte Lukin potez za notez.

Pobjeda Reala 2-0

Nogometaši Real Madrida slavili su na tradicionalno zahtjevnom gostovanju u Pamploni kod Osasune s 2-0.

Aktualni europski i španjolski prvak pitanje pobjednika riješio je tek u posljednjem dijelu susreta. Federico Valverde pogodio je u 78. minuti, a Marco Asensio postavio je konačan rezultat u 90. minuti.

Real Madrid je šesnaestom pobjedom smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na pet bodova. Ante Budimir je odigrao cijelu utakmicu za Osasunu i promašio odličnu priliku u prvom dijelu, dok je Luka Modrić igrao svih 90 minuta za Real.