ČUDESNI ANTE REBIĆ ZABIO DVA GOLA U 69 SEKUNDI: / Ibrahimović se upisao u nogometnu povijest, Mandžu milimetri dijelili od prvijenca

Milan pobijedio 4:0 Crotone za prvo mjesto Serie A s dva boda više od Intera

7.2.2021.
16:50

Genijalni švedski napadač Zlatan Ibrahimović u nedjelju je u susretu svog Milana i Crotonea postigao svoj 500. klupski gol u karijeri u 30. minuti, nakon minijature igrača Milana u kojoj je sudjelovao i Ante Rebić koji je odigrao briljantnu utakmicu sva dva gola u 69 sekundi, i tako došao do 4. u Serie A. Mario Mandžukić ušao je u drugom dijelu i skoro zabio prvijenac, a Ibra je na kraju stao na svom 501. klupskom golu. Donosimo najzanimljivije periode dvoboja...

REBIĆ ODUŠEVIO ČITAVU ITALIJU ZA 77 MINUTA: /

Srebrni Vatreni pokazao je klasu; 'Milan je došao do pobjede na račun Antine genijalnosti'

Hrvatski napadač u akciji kod 1:0 izašao je na šesnaest metara i odigrao povratno, ali svojim je kretanjem omogućio Leao i Zlatanu da uđu u svoju akciju, šemu, naprave višak na kratkom, malom prostoru na Zlatana koji je to na kraju i zabio.

OVDJEpogledajte taj trenutak.

Mario Mandžukić ušao je u igru u 77. umjesto Ibre, dok je Rebić izašao isto u 77. zajedno s Ibrom. Jens Petter Hauge zamijenio je Rebića čiji drugi gol iz poluvoleja pogledajte - OVDJE.

Mandžo je u 86. mogao zabiti gol, svoj prvi u dresu Milana u kojem igra tek svoje prve minute praktički, ali Djoji mu je skrenuo udarac na samoj crti.

U 61. minuti dogodila prva prava velika prilika u drugom za Milan. Leao je bio pucao na asistenciju Ante Rebića koji je u tom periodu bio na terenu, ali obranio je to golman Crotonea. Odmah nakon toga, Leao je izašao iz igre, bilo je to i najavljeno. Turčin Hakan Calhanoglu je ušao umjesto njega i odigrao sjajno, dva puta je asistirao za gol. U 64. minuti zabio je Ibrahimović svoj 501 gol u klupskoj karijeri, svoj 14 u sezoni.

U 69. minuti Ante Rebić je zabio svoj treći gol u sezoni, nakon što je najviše bio u skoku, nekako najbolje se i snašao, a u 70. je zabio i za 4:0. OVDJE možete vidjeti onaj za 3:0 Milana, znači prvi.