ČUDESNA NOĆ LUKE MODRIĆA: / Zabio fantastičan gol i ugradio dvije prekrasne asistencije u veliku pobjedu Reala

U strijelce se upisao u drugom poluvremenu u 74. minuti kada mu je asistirao Benzema

23.11.2019.
22:50

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 14. kola nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je na stadionu Santiago Bernabéu protiv Real Sociedada slavio sa 3-1, a Luka Modrić je odigrao fantastičnu utakmicu, upisavši pogodak i dvije asistencije.

Gosti su poveli u 2. minuti nakon velika greške Sergia Ramosa. On je vraćao loptu golmanu, no ona je završila u nogama Williana Joséa, koji je neočekivani poklon pretvorio u pogodak.

Real Madrid je izjednačio u 37. minuti iz prekida. Slobodni udarac sa desnog krila odlično je izveo Luka Modrić, a Karim Benzema je glavom pospremio loptu u mrežu. Početkom drugog poluvremena, u 47. minuti, "kraljevski klub" prelazi u vodstvo. Strijelac je Federico Valverde, a asistent je ponovno Luka Modrić.

Fantastičnu partiju Luka Modrić okrunio je pogotkom u 74. minuti, zabivši za 3-1 prekrasnim volejom. Osam minuta kasnije trener Zinédine Zidane izvadio ga je iz igre uz ovacije domaćih navijača.