Čuda su moguća: 'Bio sam tamo kad je Torres zabio!'

Uoči utakmice Chelseaja protiv West Hama ispred Stamford Bridgea su se prodavale majice s natpisom I was there when Torres scored!

24.4.2011.
14:44

Čak 734 minute trebale su Fernandu Torresu da zabije svoj prvi gol za Chelsea. Golgetersko prokletstvo je 50 milijuna eura vrijedno pojačanje iz Liverpoola skinulo u 84. minuti susreta u kojem su domaćini pobijedili West Hama 3:0.

"Četrnaest utakmica bez gola nije početak kakav sam želio. No siguran sam da je ovo prvi od mnogih golova koje ću zabiti, barem se nadam", pomalo rezignirao je najavio španjolski napadač nakon pobjede.

Nakon što je Torres zabio svoj prvijenac, šaljivi navijači Chlesea su obukli majice na kojima je pisalo I was there when Torres scored! koje je ispred Stamford Bridgea prodavao, čini se, netko s odličnim nosom za biznis.

Inače, susret Chelseaja i West Ham bio je zanimljiv i po susretu bivši prijatelja i suigrača koje je 'razdvojila' preljubnička afera. Uoči početka susreta Wayne Bridge je opet, kao i u prijašnjim utakmicama, odbio dati ruku Johnu Terryju koji je imao aferu s Bridgeovom bivšom zaručnicom.

Pored Torresa, strijelci u uvjerljivoj pobjedi domaćeg sastava bili su Frank Lampard (44) na asistenciju Ashelyja Colea, te Florent Malouda u 90.