JAKO UVJERLJIVO / Manchester United s najjačom postavom ponizio Liverpool u prijateljskoj utakmici, Klopp promijenio 32 igrača

Trener Liverpoola Jurgen Klopp na teren je poslao tri različite postave, od kojih je svaka igrala trećinu utakmice

12.7.2022.
18:14

U pripremnom susretu igranom u Bangkoku pred 50.000 gledatelja, Manchester United je porazio najvećeg rivala Liverpool sa 4-0.

NAKON VIŠETJEDNE DRAME /

Kakav preokret, pa ovo zaista nismo očekivali. Evo gdje bi Cristiano Ronaldo na kraju trebao nastaviti karijeru

"Crvene vragove" je u vodstvo doveo Sancho u 13. minuti, vodstvo je udvostručio Fred u 30., a nekoliko minuta kasnije Martial je povisio na 3:0. Četvrti gol za United postigao je Pellistri u 76. minuti.

Treba naglasiti da je Liverpool ovu utakmicu igrao u tri sastava, od kojih je svaki odigrao trećinu utakmice. Najbolji igrači nastupili su samo u posljednjih pola sata, a trener Redsa Jurgen Klopp je dao priliku 32 igrača, samo su vratari Allison i Adrian odigrali po poluvrijeme.

Novi trener Manchester Uniteda Erik ten Hag na teren je od početka poslao najjači sastav i igrao s dvije momčadi, svaka je dobila po poluvrijeme.