ŠESTI GOL SEZONE / Crnac zabio na asistenciju Tudora u utakmici u kojoj su zaigrala četiri Hrvata

Fran Tudor je bio asistent, dok je 20-godišnji Ante Crnac zabio za konačnih 1-1

13.4.2024.
22:34

Nogometaši Rakowa, aktualni prvaci poljska Ekstraklase, odigrali su 1-1 na domaćem terenu protiv varšavske Legije u ogledu 28. kola.

MAESTRO /

Modrić je zamijenjen u 86. minuti, a onda su navijači Mallorce pokazali što misle o njemu

MAESTRO /

Legia je bila blizu pobjede jer je vodila sve do 82. minute. Pogodak za goste u 17. minuti je dao češki igrač Pekhart. Izjednačenje se dogodilo uslijed akcije hrvatskih nogometaša. Fran Tudor je bio asistent, dok je 20-godišnji Ante Crnac zabio za konačnih 1-1. Crnac je postigao šesti prvenstveni pogodak ove sezone. Obojica su odigrala cijelu utakmicu za domaćina.

U udarnoj momčadi Rakowa našao se i Zoran Arsenić, ali je morao izaći već u 27. minuti. Zamijenio ga je još jedan hrvatski igrač, Matej Rodin.

Na ljestvici vodi Jagiellonia s 52 boda i utakmicom manje. Drugi je Slask s 50 bodova te također utakmicom manje, dok je Rakow na petom mjestu i ima 46 bodova koliko i šestoplasirana Legia.