DRAMA U HOUSTONU / Messi promašio jedanaesterac, nevjerojatni Martinez odveo Argentinu u polufinale Copa Americe

Messi je prvi pucao i 'panenkom' pogodio prečku

5.7.2024.
8:27

Argentina je nakon raspucavanja jedanaesteraca pobijedila Ekvador 1:1 (4:2) u Houstonu i ušla u polufinale Copa Americe.

IPAK BEZ SUSPENZIJE /

Jude Bellingham saznao kaznu za neprimjereno slavlje koje je zgrozilo javnost

Heroj Gaučosa bio je vratar Emiliano Martinez koji je u raspucavanju obranio dva udarca s bijele točke i omogućio Argentini da nastavi put do obrane naslova.

Regularni dio utakmice završen je 1:1. Argentina je povela u 35. minuti pogotkom Lisandra Martineza, a Edvadorci su izjednačili u prvoj minuti sudačke nadoknade golom Rodrigueza.

U raspucavanju jedanaesteravca prvi je pucao Messi koji je izveo 'panenku' i pogodio prečku, a nakon toga je Martinez obranio sljedeća dva udarca Ekvadoraca (pucali su  Angel Mena i Alan Minda).

Svi ostali udarci su bili uspješni, pa su dvije Martinezove obrane donijele Argentincima plasman u polufinale.