CONTE SE ŽESTOKO SUKOBIO SA ZVIJEZDOM INTERA: / Sve je počelo incidentom na utakmici, a završilo boksačkim mečem

Conte ga je povukao iz igre u 77. minuti, nakon čega je argentinski napadač burno reagirao

13.5.2021.
17:56

Novi prvak Inter je u srijedu na San Siru pobijedio Romu sa 3-1, a Nerazzurri su poveli u 11. minuti preko Marcela Brozovića koji je počeo i završio akciju za gol.

ČUDESNA VEČER HRVATA U SERIE A: /

Rebić zabio tri komada, Brozović i Pašalić po jedan, Badelj asistirao

Devet minuta kasnije Matias Vecino je zabio za 2-0, a u 31. minuti je smanjio Henrik Mhitarjan. U posljednjim trenucima susreta pobjedu Intera je potvrdio Romelu Lukaku.

Utakmicu Intera i Rome obilježio je i jedan incident u redovima pobjediničke ekipe.

Ušao u 35., a izašao u 77. minuti

Radi se o događaju iz 77. minute, kada je trener Antonio Conte zamijenio svojeg napadača Lautara Martineza i umjesto njega uveo mladog Andreu Pinamotniju.

Martinez je utakmicu počeo na klupi, a u igru je ušao već u 35. minuti umjesto ozlijeđenog Alexisa Sancheza i Conteovvu odluku a ga povlači s terena nakon samo četrdesetak minuta nije dobro podnio.

Argentinski napadač je nakon izlaska s terena ​​skinuo dres i bijesno udario bočicu s vodom koja je bila pored klupe. Njegova reakcija nije se svidjela Conteu, koji se izderao na njega i počeli su se svađati.