Cijela nacija u šoku: Majstor iz Real Madrida napušta SP!

17.6.2014.
22:18

U uvodnom dvoboju skupine G, u kojem je Njemačka deklasirala Portugal sa 4:0, Coentrao se u 65. minuti uhvatio za mišić i više nije mogao nastaviti utakmicu. Rendgenski pregled potvrdio je kako je ozljeda teže prirode, odnosno kako zbog nje Coentrao neće biti spreman za igranje do kraja Svjetskog prvenstva.

Napadač Hugo Almeida šepajući je napustio travnjak u prvom poluvremenu, dok se na ozljedu mišića potužio i vratar Rui Patricio. Obojica će ipak vjerojatno nastaviti svoje sudjelovanje na prvenstvu.

Očekuje se da će Pepe zbog crvenog kartona protiv Njemačke propustiti ostatak natjecanja u G skupini. Portugal će u nedjelju u Manausu igrati protiv SAD-a, a nakon toga 26. lipnja u Braziliji protiv Gane.