CITY SRUŠIO CHELSEA: / Na društvenim mrežama sprdaju se s Londončanima i Abramovičem

Bernardo Silva i David Silva kreirali su veliku pobjedu Cityja

4.3.2018.
19:24
AFP/Screenshot

U derbiju 29. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je pobijedio Chelsea 1-0 i sada ima 18 bodova više od drugoplasiranog Liverpoola. Pogodak odluke zabio je Bernardo Silva u 35. sekundi drugoga poluvremena na asistenciju Davida Silve.

ARSENAL NASTAVIO S OČAJNIM IGRAMA: Arsene Wenger nemoćno je gledao još jednu katastrofu svoje momčadi

Pobjeda domaćina je mogla biti i uvjerljivija, a 'Bluesi' su tijekom utakmice imali samo dvije prilike. U prvom poluvremenu Chelsea nije uputio niti jedan udarac u okvir suparničkog gola što im se nije dogodilo od 2003. godine.

Zanimljivo, Manchester City je tijekom utakmice imao 902 dodavanja što je novi rekord u engleskom prvenstvu. Na društvenim mrežama navijači Cityja sprdaju se s londonskim klubom i trenerom Conteom. Ovo Tweet nama je posebno zanimljiv...

"Građani" vode na ljestvici sa 78 bodova, Liverpool na drugom mjestu ima 60 bodova, a treći je Manchester United sa 59 bodova i utakmicom manje. 'Crvene vragove' u ponedjeljak očekuje gostovanje kod Crystal Palacea. Tottenham na četvrtom mjestu ima 58 bodova, a zatim slijede Chelsea (53) i Arsenal (45).

REZULTATI Brighton and Hove Albion - Arsenal 2-1 Manchester City - Chelsea 1-0 U subotu: Burnley - Everton 2-1 Watford - West Bromwich 1-0 Swansea City - West Ham 4-1 Leicester City - Bournemouth 1-1 Southampton - Stoke City 0-0 Tottenham Hotspur - Huddersfield 2-0 Liverpool - Newcastle 2-0

U ponedjeljak: Crystal Palace - Manchester United