Hrvatski maestro / City je Luku Modrića čuvao svim naporima: On je jednim potezom u nekoliko sekundi uništio njihovu obranu

Naš Luka Modrić odigrao je jednu od svojih mirnijih utakmica, ali za to je većinski zaslužna obrana Cityja, koji je skratio prostor oko hrvatskog veznjaka.

27.4.2022.
9:10

Manchester City slavio je u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka s rezultatom od visokih 4-3 u nevjerojatnoj utakmici na Etihadu. Iako Real u nijednom trenutku nije vodio, madridski klub se vratio iz mrtvih nakon što su bili u zaostatku od dva pogotka već u 11. minuti.

Prednost od 1-0 donio je Kevin De Bruyne, koji je nekoliko minuta poslije i asistirao drugi pogodak za Gabriela Jesusa. Međutim, Benzema je vratio Kraljevski klub u život s pogotkom u 33. minuti.

Majstorski udarac /

Nitko nije ostao ravnodušan: Karim Benzema pucao jedanaesterac na jedinstven način, Ancelotti kaže...

Naš Luka Modrić odigrao je jednu od svojih mirnijih utakmica, ali za to je većinski zaslužna obrana Cityja, koji je skratio prostor oko hrvatskog veznjaka i time zapravo prisilio madridski klub da igra na kontre i polukontre.

Upravo je tako Modrić u samo nekoliko sekundi skoro napravio ogromnu štetu momčadi Pepa Guardiole. Hrvatski je veznjak fantastično presjekao dodavanje blizu Realovog gola, nastavio je voditi loptu, a onda je 'nastradao' Bernardo Silva kojem je Luka gurnuo loptu kroz noge.

Na kraju je fantastičnom dubinskom loptom uposlio Benzemu, ali Real ipak nije stigao do pogotka. Odličan potez Modrića pogledajte OVDJE.