ČITAVA ŠPANJOLSKA BRUJI O LUKINOJ MAJSTORIJI: / Posramio je driblingom suparničkog igrača; Don Modrić poslao ga po ćevape

Genijalan potez Luke Modrića

21.12.2020.
8:31

U sinoćnjem dvoboju 14. kola Primere Real je slavio u gostima kod Eibara s 3:1, a strijelac drugoga gola za "Kraljevski klub" bio je hrvatski genijalac Luka Modrić.

Benzema zabio već u 6.

MODRIĆ ZABIO U POBJEDI REALA I BACIO NAVIJAČE U TRANS: /

'Hrvat bolje igra sad nego kad je osvojio Zlatnu loptu!'

Real je poveo golom Karima Benzeme već u 6. minuti, a Modrić je u 13. lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora povećao na 2:0. Luki je je to drugi gol u Primeri ove sezone, a prvi je zabio u derbiju protiv Barcelone krajem listopada. Luka je izašao iz igre u 73. minuti.

Luka Modric of Real Madrid CF during the La Liga match between SD Eibar and Real Madrid played at Ipurua Stadium on December 20, 2020 in Eibar, Spain.,Image: 577545177, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except Japan, Spain, France and The Netherlands ***, Model Release: no

Poslao ga po ćevape

Madridski AS izvještava o DonuLuki Modriću i driblingu kojim je oduševio i donosi njegov video. Dogodilo se to nakon gola za 1:0, kad je pokupio jednu loptu, potegao protunapad i prvo fintirao kao da će dodati lijevo, a onda samo lijevom prošao čuvara u naletu, poslavši ga po ćevape.