Ciro Blazevic ovakvu ludnicu nije mogao ni sanjati

Derbi zacelja pripao je Zadru, s 4:0 iz Stanova je isprasena momcad Slaven Belupo. Tako je Ciro Blazevic savrseno krenuo u svoju avanturu na klupi Zadra.

14.9.2014.
18:55

Ciro je uskocio umjesto Ferde Milina na klupu i odveo Zadar do velike pobjede. Utakmica je bila odlucena u prvom poluvremenu, kada su domacini zabili tri komada. Golijadu je zapoceo Terkes u 7. minuti, ostao je sam na pet metara od Slavenovog gola i lakocom poentirao.

U 23. minuti Pusic je u for izbacio Pesica, a on s ruba kaznenog prostora udvostrucio prednost, a 3:0 je stiglo iz kaznenog udarca, Mirko Hrgovic bio je strijelac. Pusic je u 83. minuti zavrsio golijadu, a da nije bilo vratara Karduma, Slaven je mogao primiti i dvostruko vise golova.

U svakom slucaju, Miroslav Blazevic vjerojatno nije ni sanjao ovakav start u Zadru, njegov klub sada s osam bodova se odvojio s dna i nastavak sezone izgleda mnogo ljepse za Ciru i njegove 'sinove'...