CIJELI SVIJET SE SPRDA S GOLMANOM ŠAHTARA: / 'Izbio mi je iz džepa 100 eura, to je najidiotskiji penal ikad napravljen'

Društvene mreže pune su ne baš lijepih komentara, a ovo su samo neki od njih

23.10.2019.
9:38

Nogometaši Dinama u utorak su u 3. kolu skupine C Lige prvaka u gostima kod ukrajinskog Šahtara odigrali 2:2, s tim da je u 89. minuti Olmo pogodio vratnicu. Pogotke za Dinamo zabili su Dani Olmo (25') i Mislav Oršić (60'-pen), dok su za Šahtar pogodili Jevhen Konopljanka (16') i Brazilac Dodo (75').

Utakmicu je obilježio i nadasve bizaran penal na Mariju Gavranoviću. Olmo je izveo korner, a vratar PYatov je hrvačkim zahvatom, sasvim bezrazložno, rukama oborio Gavranovića na travnjak. Uslijedija je provjera na VAR-u i sudac Lahoz pokazao je na bijelu točku, a Oršić u 60. minuti iz penala pogađa za vodstvo Dinama 2:1.

[VIDEO] NEVIĐENA GLUPOST UKRAJINSKOG VRATARA I SJAJAN GOL ORŠIĆA: /

Dinamo zabio još jednom u Harkivu

Nakon utakmice Pyatov se našao na teškom udaru kritika prije svega ukrajinskih medija, a njegov nepromišljeni potez obišao je svijet. Društvene mreže pune su ne baš lijepih komentara, a ovo su samo neki od njih:

"Dobro jutro svima, a posebno Pjatovu koji je napravio jedan od najbesmislenijih penala koje smo ikad vidjeli."

"Izgubio sam 100 eura zbog ovog užasnog prekida rada mozga! Što je ovom Pyatovu?!"

"Čovjek je napravio lud penal."

"Pyatov je najsmiješniji golman u Europi!"

"Imao je astronomsku obranu i onda nakn toga apsurdan penal. Blago rečeno - apsurdno."

"Ovo mora da je najidiotskiji prekršaj za penal koji je ikad napravljen."

"Jeste li provjerili je li se Pyatov kladio?"