CIJELA NJEMAČKA SADA PRIČA O ANTI REBIĆU: / Freiburgu je zabio jedan od najljepših pogodaka u karijeri

Sjajna pobjeda bivše momčadi Nike Kovača

19.1.2019.
16:51

Eintracht Frankfurt u 18. kolu na krilima Ante Rebića slavio je 3:1 protiv Freiburga. Hrvatski reprezentativac je u 36. minuti nakon kornera sjajno skočio i glavom prebacio loptu u peterac do Hallera koji je zabio za slavlje domaćih.

Rebić zablistao

Četiri minute kasnije i Rebić se upisao na listu strijelaca nakon što je sjajnim udarcem savladao vratara Freiburga. Treći gol za domaće zabio je Luka Jović, najbolji strijelac Bundeslige za kojeg se spekulira da bi uskoro mogao otići u Barcelonu.

Bayer Leverkusen je kod kuće protiv trećeplasirane Borussije Mönchengladbach izgubio sa 0-1, a strijelac pobjedničkog gola bio je Alassane Plea (37). Hrvatski branič Tin Jedvaj nije bio u sastavu Leverkusena.

Dan ranije Bayern, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, kao gost je svladao Hoffenheim sa 3-1 golovima Goretzke (34, 45+1) i Lewandowskog (87), dok je za Hoffenheim svih 90 minuta igrao hrvatski napadač Andrej Kramarić. Večeras u derbiju kola Leipzig dočekuje vodeću Borussiju Dortmund.