U posljednjem susretu prvog kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na gostovanju pobijedio Burnley 3:1, a sva četiri gola pala su u prvom poluvremenu.

19.8.2014.
8:25

Povratnik u elitni razred engleskog nogometa nakon 33 godine poveo je golom Scotta Arfielda u 14. minuti, no Bluesi su do konca prvog dijela okrenuli rezultat s tri gola.

Strijelci su bili u 17. minuti fantastični Diego Costa, koji je ovoga ljeta stigao iz Atletico Madrida, Andre Schürrle u 21. i Branislav Ivanović u 34.

Odličnu partiju pružio je i bivši igrač Arsenala i Barcelone Cesc Fabregas koji je asistirao za drugi i treći pogodak.

Za Chelsea je nastupio i Didier Drogba koji se nakon dvije godine vratio na Stamford Bridge. Drogba je igrao za londonski klub od 2004. do 2012. postigavši 157 golova u 340 nastupa.