ČETIRI GOLA U 15 MINUTA: / Donedavno je živio u domu za azilante, sada je zvijezda dana!

30.7.2015.
20:10
Screenshot/YouTube

Manneh je ušao u u igru u 60. minuti pripremnog susreta protiv SV Wilhelmshavena (7:0) i u razdoblju od 15 minuta postigao četiri pogotka, čime je privukao veliku pažnju njemačkih medija. Posebno je atraktivan bio treći gol kada je talentirani nogometaš nanizao nekoliko suparničkih igrača, potom prošao i golmana i mirno pospremio loptu u mrežu.

Ne zna se kako je došao u Njemačku

Mladi Gambijac je do prije mjesec dana živio u domu za azilante, a preselio se dan nakon što je potpisao za mladu momčad Werdera, čiji su ga skauti primijetili dok je nastupao za nižerazredni Blumenthal u kojem je postigao 15 zgoditaka u 12 utakmica.

"Još uvijek moram učiti, ali sam jako ponosan na sebe kad pomislim gdje sam bio prije godinu dana", kazao je Manneh koji i dalje odbija otkriti kako je i kojim kanalima dospio u Njemačku.

Očekuje se da će u Njemačkoj u ovoj godini azil zatražiti više od 450.000 izbjeglica, više nego dvostruko nego lani.