CAVANI SRUŠIO WALES: / Urugvaj osvojio turnir, zvijezda PSG-a sjajnu akciju završila golom

Prošle sezone na China Cupu je nastupila i hrvatska reprezentacija.

26.3.2018.
15:37
Screenshot

Nogometaši Urugvaja pobjednici su China Cupa nakon što su u finalnom susretu u Nanningu pobijedili Wales 1-0. Pogodak odluke zabio je Edison Cavani u 49. minuti. Urugvaj je u prvom susretu porazio Češku 2-0, dok je Wales deklasirao Kinu 6-0.

U susretu za treće mjesto Češka je porazila Kinu 4-1. Domaćin je poveo u 5. minuti golom Fana Xiadonga i zadržao je vodstvo do odmora, no u nastavku su Česi okrenuli rezultat. Pogotke su postigli Tomaš Kalas (58), Patrik Schick (59), Michael Krmenčik (62) i Pavel Kaderabek (78).

Prošle sezone na China Cupu je nastupila i hrvatska reprezentacija koja je u Kinu doputovala s igračima iz HNL-a. Na koncu je osvojila posljednje, četvrto mjesto. Slavili su Čileanci, Island je bio drugi, dok je Kina bila treća.