CAVANI SENZACIONALNIM ŠKARICAMA MATIRAO ČEŠKU: / Zvijezda PSG-a zabila u maniri najvećih nogometnih majstora

Trenutak susreta dogodio se u 37. minuti kada je na scenu stupio Edinson Cavani.

23.3.2018.
15:08
Screenshot

Urugvajska nogometna reprezentacija izborila je finale Kina kupa nakon što je s 2:0 slavila protiv Češke. Tamo ih čeka obračuna s Garethom Baleom i Walesom. Momčad Ryana Giggsa dan je ranije slavila protiv Kine 6:0 uz tri gola zvijezde Real Madrida. Urugvaj je poveo u desetoj minuti pogotkom Luisa Suareza udarcem s bijele točke, kojeg je sam izborio.To mu je bio 50. gol u nacionalnom dresu čime je postao prvi Urugvajac s tom brojkom.

Trenutak susreta dogodio se pak u 37. minuti. Lopta je nakon dodavanja Nahitana Nandeza došla do Cavanija, a napadač PSG-a ju je efektnim udarcem škaricama zakucao u mrežu vratara Pavlenka.