ČAROBNI POVRATAK: / Pogledajte sjajnu asistenciju Alena Halilovića!

Sporting je 8. kolu Primere velikim povratkom izbjegao poraz od Granade. Semafor je početkom 88. minute pokazivao 3:1 za goste, ali su na kraju otišli kući samo s bodom.

19.10.2015.
22:41
Screenshot/Instagram

Nacho Cases i Guerrero bili su strijelci u 88. i 90. minuti za važan bod domaćinima, a drugom golu Sportinga je kumovao Alen Halilović. Bivši dinamovac je prošao po desnoj strani, navukao dva igrača i kroz obranu Granade savršeno uposlio Nacha za smanjenje vodstva.

Miguel Lopes i Matheus Doria uspjeli su u toj burnoj završnici zaraditi crvene kartone, tako da su gosti utakmicu završili samo s osam igrača u polju. Srećom po njih, jer da se igrala još koja minuta vjerojatno bi iz Gijona otišli i bez tog boda.

S devetim osvojenim bodom, Sporting se popeo na 12. mjesto ljestvice, dok je Granada ostala na dnu, kao posljednja i s tek pet bodova na kontu.